Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

O firme

Firma LINEU s.r.o. je obchodná a projektová spoločnosť zameraná na komplexné spracovanie projektovej dokumentácie v oblastiach vodohospodárskych, inžinierskych a environmentálnych stavieb.

Firma LINEU s.r.o. bola založená v roku 2006 a napriek krátkej dobe pôsobenia sa rozvinula na vysokošpecializovanú firmu, ktorá sa v súčasnej dobe podieľa na projektoch súvisiacich so zabezpečením zdrojov pitnej vody, výstavbou vodovodných a kanalizačných sietí, odkanalizovaním a čistením odpadových vôd.

Firma úzko spolupracuje s košickou firmou Enviroline s.r.o., zameranou na inžiniersku a projektovú činnosť v investičnej výstavbe, s ďalšími autorizovanými stavebnými inžiniermi a na konkrétnych zákazkach využíva spoluprácu s externými odborníkmi pre danú oblasť.

K obchodným partnerom firmy patrí aj akciová spoločnosť EUSK a.s., ktorá v rámci svojej činnosti poskytuje komplexné poradenstvo a konzultácie v oblasti štrukturálnych fondov a Kohézneho fondu, pôsobí vo sfére environmentálnych projektov zameraných na zlepšenie a rozvoj infraštruktúry, na ochranu a racionálne využívanie vôd.


LINEU® je registrovaná ochranná známka, zapísana pod číslom OZ 220196 na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky. Porušovanie práv vyplývajúcich z vlastníctva ochrannej známky je trestné.

NAPÍŠTE NÁM

Mali by ste záujem o poradenstvo alebo naše služby?

Kontaktujte nás